ACER N19C5 Laptop Şarj aleti

Laptop Şarj Aleti  Acer  N19c5
Laptop Şarj Aleti Acer N19c5

ACER N19C5 laptop şarj aleti fiyatı için 0533 704 45 43 hemen whatsapp üzerinden görüşebiliriz.
02164814950
02164815481

Garantili muadil ACER laptop şarj aleti

ACER laptop şarj aleti satışımız 2 yıl birebir değişim garantilidir. Adaptörünüzde bir kırık olmadığı sürece arızalı ACER laptop adaptörünüzü birebir değiştiriyoruz.

ACER laptop şarj aleti , dizüstü bilgisayarlarımızın enerji depolama birimi olan bataryayı doldurmak ve devrelerin ihtiyacı olan enerjiyi sağlamak amacıyla şebeke elektriğini cihazın kabul edeceği şekilde küçülten adaptörlere laptop şarj aleti ismini veriyoruz.

ACER  Laptop Şarj Aleti
ACER N19C5 Laptop Şarj Aleti

ACER şarj adaptörü ısınma sorunu

Çalışan cihaz sıcaktır, eğer soğuksa ölmüş olabilir. Elektronik cihazların çalışırken ısınmaları olağan bir durumdur. Fakat cihazınız elle tutamayacak kadar ısınıyorsa bu bir sorundur. Ve bu sorun laptop şarj aletinizden olabileceği gibi ACER bilgisayarınızdan da kaynaklanıyor olabilir. İlk önlem bilgisayarınızı kullanmadığınız zamanlar adaptörünüzü prizde bırakmamak olmalıdır, buna dikkat edinki sizin görmediğiniz anda tehlike doğuracak bir durum olursa müdahale edemezsiniz.
Bilgisayarınızı ve adaptörünüzü bir teknik servise götürmek en doğrusu olacaktır.

ACER şarj kablosu koptu

Yeni bir ACER şarj aleti almanızı öneririz. Onarım yetkisiz kişiler tarafından yapılırsa bilgisayarınıza zarar verebilir veya yaşam alanınız için tehlike oluşturabilir.
Doğrusu yeni bir ACER laptop şarj adaptörü satın almanız olur.

ACER laptop kablosu satan yerler

ACER N19C5 şarj aleti fiyatı ve stok bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ACER N19C5 şarj aleti ümraniye

ACER N19C5 laptop şarj aletini ümraniye bilgisayar servisimizden deneyerek satın alabilirsiniz.

ACER şarj aleti bozuldu

Bazen ACER şarj aletinizin sadece prize giden AC kısmı zarar görmüş olabiliyor. Bu sebeple şarj aletini servisimize getirerek adaptör mü yoksa sadece prize takılan kısım mı arızalı tespit edip minimum maliyetle hizmet alabilirsiniz. Kablo kısmı sorunlu ise komple adaptör almak anlamsız olur.

ACER şarj aleti tamiri

ACER N19C5 şarj aleti tamiri yapmıyoruz sadece satış yapıyoruz. Laptop şarj aleti tamirinin çok sağlıklı bir işlem olmayacağını düşünüyoruz.

ACER laptop kablosu

Bazı kullanıcılarımız ACER laptop adaptörü veya ACER laptop şarj aleti terimleri yerine laptop kablosu sorabiliyor. ACER laptop kablosu fiyatı bizden alabilirsiniz.