COMPAQ PRESARIO CQ61 Laptop Şarj aleti

Laptop Şarj Aleti  Compaq  Presarıo Cq61
Laptop Şarj Aleti Compaq Presarıo Cq61

COMPAQ PRESARIO CQ61 laptop şarj aleti fiyatı için 0533 704 45 43 hemen whatsapp üzerinden görüşebiliriz.
02164814950
02164815481

Garantili muadil COMPAQ laptop şarj aleti

COMPAQ laptop şarj aleti satışımız 2 yıl birebir değişim garantilidir. Adaptörünüzde bir kırık olmadığı sürece arızalı COMPAQ laptop adaptörünüzü birebir değiştiriyoruz.

COMPAQ laptop şarj aleti , dizüstü bilgisayarlarımızın enerji depolama birimi olan bataryayı doldurmak ve devrelerin ihtiyacı olan enerjiyi sağlamak amacıyla şebeke elektriğini cihazın kabul edeceği şekilde küçülten adaptörlere laptop şarj aleti ismini veriyoruz.

COMPAQ  Laptop Şarj Aleti
COMPAQ PRESARIO CQ61 Laptop Şarj Aleti

COMPAQ şarj adaptörü ısınma sorunu

Çalışan cihaz sıcaktır, eğer soğuksa ölmüş olabilir. Elektronik cihazların çalışırken ısınmaları olağan bir durumdur. Fakat cihazınız elle tutamayacak kadar ısınıyorsa bu bir sorundur. Ve bu sorun laptop şarj aletinizden olabileceği gibi COMPAQ bilgisayarınızdan da kaynaklanıyor olabilir. İlk önlem bilgisayarınızı kullanmadığınız zamanlar adaptörünüzü prizde bırakmamak olmalıdır, buna dikkat edinki sizin görmediğiniz anda tehlike doğuracak bir durum olursa müdahale edemezsiniz.
Bilgisayarınızı ve adaptörünüzü bir teknik servise götürmek en doğrusu olacaktır.

COMPAQ şarj kablosu koptu

Yeni bir COMPAQ şarj aleti almanızı öneririz. Onarım yetkisiz kişiler tarafından yapılırsa bilgisayarınıza zarar verebilir veya yaşam alanınız için tehlike oluşturabilir.
Doğrusu yeni bir COMPAQ laptop şarj adaptörü satın almanız olur.

COMPAQ laptop kablosu satan yerler

COMPAQ PRESARIO CQ61 şarj aleti fiyatı ve stok bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

COMPAQ PRESARIO CQ61 şarj aleti ümraniye

COMPAQ PRESARIO CQ61 laptop şarj aletini ümraniye bilgisayar servisimizden deneyerek satın alabilirsiniz.

COMPAQ şarj aleti bozuldu

Bazen COMPAQ şarj aletinizin sadece prize giden AC kısmı zarar görmüş olabiliyor. Bu sebeple şarj aletini servisimize getirerek adaptör mü yoksa sadece prize takılan kısım mı arızalı tespit edip minimum maliyetle hizmet alabilirsiniz. Kablo kısmı sorunlu ise komple adaptör almak anlamsız olur.

COMPAQ şarj aleti tamiri

COMPAQ PRESARIO CQ61 şarj aleti tamiri yapmıyoruz sadece satış yapıyoruz. Laptop şarj aleti tamirinin çok sağlıklı bir işlem olmayacağını düşünüyoruz.

COMPAQ laptop kablosu

Bazı kullanıcılarımız COMPAQ laptop adaptörü veya COMPAQ laptop şarj aleti terimleri yerine laptop kablosu sorabiliyor. COMPAQ laptop kablosu fiyatı bizden alabilirsiniz.