EXPER CELLERATOR Laptop Şarj aleti

Laptop Şarj Aleti  Exper  Cellerator
Laptop Şarj Aleti Exper Cellerator

EXPER CELLERATOR laptop şarj aleti fiyatı için 0533 704 45 43 hemen whatsapp üzerinden görüşebiliriz.
02164814950
02164815481

Garantili muadil EXPER laptop şarj aleti

EXPER laptop şarj aleti satışımız 2 yıl birebir değişim garantilidir. Adaptörünüzde bir kırık olmadığı sürece arızalı EXPER laptop adaptörünüzü birebir değiştiriyoruz.

EXPER laptop şarj aleti , dizüstü bilgisayarlarımızın enerji depolama birimi olan bataryayı doldurmak ve devrelerin ihtiyacı olan enerjiyi sağlamak amacıyla şebeke elektriğini cihazın kabul edeceği şekilde küçülten adaptörlere laptop şarj aleti ismini veriyoruz.

EXPER  Laptop Şarj Aleti
EXPER CELLERATOR Laptop Şarj Aleti

EXPER şarj adaptörü ısınma sorunu

Çalışan cihaz sıcaktır, eğer soğuksa ölmüş olabilir. Elektronik cihazların çalışırken ısınmaları olağan bir durumdur. Fakat cihazınız elle tutamayacak kadar ısınıyorsa bu bir sorundur. Ve bu sorun laptop şarj aletinizden olabileceği gibi EXPER bilgisayarınızdan da kaynaklanıyor olabilir. İlk önlem bilgisayarınızı kullanmadığınız zamanlar adaptörünüzü prizde bırakmamak olmalıdır, buna dikkat edinki sizin görmediğiniz anda tehlike doğuracak bir durum olursa müdahale edemezsiniz.
Bilgisayarınızı ve adaptörünüzü bir teknik servise götürmek en doğrusu olacaktır.

EXPER şarj kablosu koptu

Yeni bir EXPER şarj aleti almanızı öneririz. Onarım yetkisiz kişiler tarafından yapılırsa bilgisayarınıza zarar verebilir veya yaşam alanınız için tehlike oluşturabilir.
Doğrusu yeni bir EXPER laptop şarj adaptörü satın almanız olur.

EXPER laptop kablosu satan yerler

EXPER CELLERATOR şarj aleti fiyatı ve stok bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

EXPER CELLERATOR şarj aleti ümraniye

EXPER CELLERATOR laptop şarj aletini ümraniye bilgisayar servisimizden deneyerek satın alabilirsiniz.

EXPER şarj aleti bozuldu

Bazen EXPER şarj aletinizin sadece prize giden AC kısmı zarar görmüş olabiliyor. Bu sebeple şarj aletini servisimize getirerek adaptör mü yoksa sadece prize takılan kısım mı arızalı tespit edip minimum maliyetle hizmet alabilirsiniz. Kablo kısmı sorunlu ise komple adaptör almak anlamsız olur.

EXPER şarj aleti tamiri

EXPER CELLERATOR şarj aleti tamiri yapmıyoruz sadece satış yapıyoruz. Laptop şarj aleti tamirinin çok sağlıklı bir işlem olmayacağını düşünüyoruz.

EXPER laptop kablosu

Bazı kullanıcılarımız EXPER laptop adaptörü veya EXPER laptop şarj aleti terimleri yerine laptop kablosu sorabiliyor. EXPER laptop kablosu fiyatı bizden alabilirsiniz.