HOMETECH 100A Laptop Şarj aleti

Laptop Şarj Aleti  Hometech  100a
Laptop Şarj Aleti Hometech 100a

HOMETECH 100A laptop şarj aleti fiyatı için 0533 704 45 43 hemen whatsapp üzerinden görüşebiliriz.
02164814950
02164815481

Garantili muadil HOMETECH laptop şarj aleti

HOMETECH laptop şarj aleti satışımız 2 yıl birebir değişim garantilidir. Adaptörünüzde bir kırık olmadığı sürece arızalı HOMETECH laptop adaptörünüzü birebir değiştiriyoruz.

HOMETECH laptop şarj aleti , dizüstü bilgisayarlarımızın enerji depolama birimi olan bataryayı doldurmak ve devrelerin ihtiyacı olan enerjiyi sağlamak amacıyla şebeke elektriğini cihazın kabul edeceği şekilde küçülten adaptörlere laptop şarj aleti ismini veriyoruz.

HOMETECH  Laptop Şarj Aleti
HOMETECH 100A Laptop Şarj Aleti

HOMETECH şarj adaptörü ısınma sorunu

Çalışan cihaz sıcaktır, eğer soğuksa ölmüş olabilir. Elektronik cihazların çalışırken ısınmaları olağan bir durumdur. Fakat cihazınız elle tutamayacak kadar ısınıyorsa bu bir sorundur. Ve bu sorun laptop şarj aletinizden olabileceği gibi HOMETECH bilgisayarınızdan da kaynaklanıyor olabilir. İlk önlem bilgisayarınızı kullanmadığınız zamanlar adaptörünüzü prizde bırakmamak olmalıdır, buna dikkat edinki sizin görmediğiniz anda tehlike doğuracak bir durum olursa müdahale edemezsiniz.
Bilgisayarınızı ve adaptörünüzü bir teknik servise götürmek en doğrusu olacaktır.

HOMETECH şarj kablosu koptu

Yeni bir HOMETECH şarj aleti almanızı öneririz. Onarım yetkisiz kişiler tarafından yapılırsa bilgisayarınıza zarar verebilir veya yaşam alanınız için tehlike oluşturabilir.
Doğrusu yeni bir HOMETECH laptop şarj adaptörü satın almanız olur.

HOMETECH laptop kablosu satan yerler

HOMETECH 100A şarj aleti fiyatı ve stok bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HOMETECH 100A şarj aleti ümraniye

HOMETECH 100A laptop şarj aletini ümraniye bilgisayar servisimizden deneyerek satın alabilirsiniz.

HOMETECH şarj aleti bozuldu

Bazen HOMETECH şarj aletinizin sadece prize giden AC kısmı zarar görmüş olabiliyor. Bu sebeple şarj aletini servisimize getirerek adaptör mü yoksa sadece prize takılan kısım mı arızalı tespit edip minimum maliyetle hizmet alabilirsiniz. Kablo kısmı sorunlu ise komple adaptör almak anlamsız olur.

HOMETECH şarj aleti tamiri

HOMETECH 100A şarj aleti tamiri yapmıyoruz sadece satış yapıyoruz. Laptop şarj aleti tamirinin çok sağlıklı bir işlem olmayacağını düşünüyoruz.

HOMETECH laptop kablosu

Bazı kullanıcılarımız HOMETECH laptop adaptörü veya HOMETECH laptop şarj aleti terimleri yerine laptop kablosu sorabiliyor. HOMETECH laptop kablosu fiyatı bizden alabilirsiniz.