MSI MS16J9 Laptop Şarj aleti

Laptop Şarj Aleti  Msı  Ms16j9
Laptop Şarj Aleti Msı Ms16j9

MSI MS16J9 laptop şarj aleti fiyatı için 0533 704 45 43 hemen whatsapp üzerinden görüşebiliriz.
02164814950
02164815481

Garantili muadil MSI laptop şarj aleti

MSI laptop şarj aleti satışımız 2 yıl birebir değişim garantilidir. Adaptörünüzde bir kırık olmadığı sürece arızalı MSI laptop adaptörünüzü birebir değiştiriyoruz.

MSI laptop şarj aleti , dizüstü bilgisayarlarımızın enerji depolama birimi olan bataryayı doldurmak ve devrelerin ihtiyacı olan enerjiyi sağlamak amacıyla şebeke elektriğini cihazın kabul edeceği şekilde küçülten adaptörlere laptop şarj aleti ismini veriyoruz.

MSI  Laptop Şarj Aleti
MSI MS16J9 Laptop Şarj Aleti

MSI şarj adaptörü ısınma sorunu

Çalışan cihaz sıcaktır, eğer soğuksa ölmüş olabilir. Elektronik cihazların çalışırken ısınmaları olağan bir durumdur. Fakat cihazınız elle tutamayacak kadar ısınıyorsa bu bir sorundur. Ve bu sorun laptop şarj aletinizden olabileceği gibi MSI bilgisayarınızdan da kaynaklanıyor olabilir. İlk önlem bilgisayarınızı kullanmadığınız zamanlar adaptörünüzü prizde bırakmamak olmalıdır, buna dikkat edinki sizin görmediğiniz anda tehlike doğuracak bir durum olursa müdahale edemezsiniz.
Bilgisayarınızı ve adaptörünüzü bir teknik servise götürmek en doğrusu olacaktır.

MSI şarj kablosu koptu

Yeni bir MSI şarj aleti almanızı öneririz. Onarım yetkisiz kişiler tarafından yapılırsa bilgisayarınıza zarar verebilir veya yaşam alanınız için tehlike oluşturabilir.
Doğrusu yeni bir MSI laptop şarj adaptörü satın almanız olur.

MSI laptop kablosu satan yerler

MSI MS16J9 şarj aleti fiyatı ve stok bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MSI MS16J9 şarj aleti ümraniye

MSI MS16J9 laptop şarj aletini ümraniye bilgisayar servisimizden deneyerek satın alabilirsiniz.

MSI şarj aleti bozuldu

Bazen MSI şarj aletinizin sadece prize giden AC kısmı zarar görmüş olabiliyor. Bu sebeple şarj aletini servisimize getirerek adaptör mü yoksa sadece prize takılan kısım mı arızalı tespit edip minimum maliyetle hizmet alabilirsiniz. Kablo kısmı sorunlu ise komple adaptör almak anlamsız olur.

MSI şarj aleti tamiri

MSI MS16J9 şarj aleti tamiri yapmıyoruz sadece satış yapıyoruz. Laptop şarj aleti tamirinin çok sağlıklı bir işlem olmayacağını düşünüyoruz.

MSI laptop kablosu

Bazı kullanıcılarımız MSI laptop adaptörü veya MSI laptop şarj aleti terimleri yerine laptop kablosu sorabiliyor. MSI laptop kablosu fiyatı bizden alabilirsiniz.