NOTEBOOK COMPUTER P170SM Laptop Şarj aleti

Laptop Şarj Aleti  Notebook Computer  P170sm
Laptop Şarj Aleti Notebook Computer P170sm

NOTEBOOK COMPUTER P170SM laptop şarj aleti fiyatı için 0533 704 45 43 hemen whatsapp üzerinden görüşebiliriz.
02164814950
02164815481

Garantili muadil NOTEBOOK COMPUTER laptop şarj aleti

NOTEBOOK COMPUTER laptop şarj aleti satışımız 2 yıl birebir değişim garantilidir. Adaptörünüzde bir kırık olmadığı sürece arızalı NOTEBOOK COMPUTER laptop adaptörünüzü birebir değiştiriyoruz.

NOTEBOOK COMPUTER laptop şarj aleti , dizüstü bilgisayarlarımızın enerji depolama birimi olan bataryayı doldurmak ve devrelerin ihtiyacı olan enerjiyi sağlamak amacıyla şebeke elektriğini cihazın kabul edeceği şekilde küçülten adaptörlere laptop şarj aleti ismini veriyoruz.

NOTEBOOK COMPUTER  Laptop Şarj Aleti
NOTEBOOK COMPUTER P170SM Laptop Şarj Aleti

NOTEBOOK COMPUTER şarj adaptörü ısınma sorunu

Çalışan cihaz sıcaktır, eğer soğuksa ölmüş olabilir. Elektronik cihazların çalışırken ısınmaları olağan bir durumdur. Fakat cihazınız elle tutamayacak kadar ısınıyorsa bu bir sorundur. Ve bu sorun laptop şarj aletinizden olabileceği gibi NOTEBOOK COMPUTER bilgisayarınızdan da kaynaklanıyor olabilir. İlk önlem bilgisayarınızı kullanmadığınız zamanlar adaptörünüzü prizde bırakmamak olmalıdır, buna dikkat edinki sizin görmediğiniz anda tehlike doğuracak bir durum olursa müdahale edemezsiniz.
Bilgisayarınızı ve adaptörünüzü bir teknik servise götürmek en doğrusu olacaktır.

NOTEBOOK COMPUTER şarj kablosu koptu

Yeni bir NOTEBOOK COMPUTER şarj aleti almanızı öneririz. Onarım yetkisiz kişiler tarafından yapılırsa bilgisayarınıza zarar verebilir veya yaşam alanınız için tehlike oluşturabilir.
Doğrusu yeni bir NOTEBOOK COMPUTER laptop şarj adaptörü satın almanız olur.

NOTEBOOK COMPUTER laptop kablosu satan yerler

NOTEBOOK COMPUTER P170SM şarj aleti fiyatı ve stok bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

NOTEBOOK COMPUTER P170SM şarj aleti ümraniye

NOTEBOOK COMPUTER P170SM laptop şarj aletini ümraniye bilgisayar servisimizden deneyerek satın alabilirsiniz.

NOTEBOOK COMPUTER şarj aleti bozuldu

Bazen NOTEBOOK COMPUTER şarj aletinizin sadece prize giden AC kısmı zarar görmüş olabiliyor. Bu sebeple şarj aletini servisimize getirerek adaptör mü yoksa sadece prize takılan kısım mı arızalı tespit edip minimum maliyetle hizmet alabilirsiniz. Kablo kısmı sorunlu ise komple adaptör almak anlamsız olur.

NOTEBOOK COMPUTER şarj aleti tamiri

NOTEBOOK COMPUTER P170SM şarj aleti tamiri yapmıyoruz sadece satış yapıyoruz. Laptop şarj aleti tamirinin çok sağlıklı bir işlem olmayacağını düşünüyoruz.

NOTEBOOK COMPUTER laptop kablosu

Bazı kullanıcılarımız NOTEBOOK COMPUTER laptop adaptörü veya NOTEBOOK COMPUTER laptop şarj aleti terimleri yerine laptop kablosu sorabiliyor. NOTEBOOK COMPUTER laptop kablosu fiyatı bizden alabilirsiniz.