SONY VG70 Laptop Şarj aleti

Laptop Şarj Aleti  Sony  Vg70
Laptop Şarj Aleti Sony Vg70

SONY VG70 laptop şarj aleti fiyatı için 0533 704 45 43 hemen whatsapp üzerinden görüşebiliriz.
02164814950
02164815481

Garantili muadil SONY laptop şarj aleti

SONY laptop şarj aleti satışımız 2 yıl birebir değişim garantilidir. Adaptörünüzde bir kırık olmadığı sürece arızalı SONY laptop adaptörünüzü birebir değiştiriyoruz.

SONY laptop şarj aleti , dizüstü bilgisayarlarımızın enerji depolama birimi olan bataryayı doldurmak ve devrelerin ihtiyacı olan enerjiyi sağlamak amacıyla şebeke elektriğini cihazın kabul edeceği şekilde küçülten adaptörlere laptop şarj aleti ismini veriyoruz.

SONY  Laptop Şarj Aleti
SONY VG70 Laptop Şarj Aleti

SONY şarj adaptörü ısınma sorunu

Çalışan cihaz sıcaktır, eğer soğuksa ölmüş olabilir. Elektronik cihazların çalışırken ısınmaları olağan bir durumdur. Fakat cihazınız elle tutamayacak kadar ısınıyorsa bu bir sorundur. Ve bu sorun laptop şarj aletinizden olabileceği gibi SONY bilgisayarınızdan da kaynaklanıyor olabilir. İlk önlem bilgisayarınızı kullanmadığınız zamanlar adaptörünüzü prizde bırakmamak olmalıdır, buna dikkat edinki sizin görmediğiniz anda tehlike doğuracak bir durum olursa müdahale edemezsiniz.
Bilgisayarınızı ve adaptörünüzü bir teknik servise götürmek en doğrusu olacaktır.

SONY şarj kablosu koptu

Yeni bir SONY şarj aleti almanızı öneririz. Onarım yetkisiz kişiler tarafından yapılırsa bilgisayarınıza zarar verebilir veya yaşam alanınız için tehlike oluşturabilir.
Doğrusu yeni bir SONY laptop şarj adaptörü satın almanız olur.

SONY laptop kablosu satan yerler

SONY VG70 şarj aleti fiyatı ve stok bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

SONY VG70 şarj aleti ümraniye

SONY VG70 laptop şarj aletini ümraniye bilgisayar servisimizden deneyerek satın alabilirsiniz.

SONY şarj aleti bozuldu

Bazen SONY şarj aletinizin sadece prize giden AC kısmı zarar görmüş olabiliyor. Bu sebeple şarj aletini servisimize getirerek adaptör mü yoksa sadece prize takılan kısım mı arızalı tespit edip minimum maliyetle hizmet alabilirsiniz. Kablo kısmı sorunlu ise komple adaptör almak anlamsız olur.

SONY şarj aleti tamiri

SONY VG70 şarj aleti tamiri yapmıyoruz sadece satış yapıyoruz. Laptop şarj aleti tamirinin çok sağlıklı bir işlem olmayacağını düşünüyoruz.

SONY laptop kablosu

Bazı kullanıcılarımız SONY laptop adaptörü veya SONY laptop şarj aleti terimleri yerine laptop kablosu sorabiliyor. SONY laptop kablosu fiyatı bizden alabilirsiniz.