THINKPAD 1S0319A24LR0PRGM Laptop Şarj aleti

Laptop Şarj Aleti  Thınkpad  1s0319a24lr0prgm
Laptop Şarj Aleti Thınkpad 1s0319a24lr0prgm

THINKPAD 1S0319A24LR0PRGM laptop şarj aleti fiyatı için 0533 704 45 43 hemen whatsapp üzerinden görüşebiliriz.
02164814950
02164815481

Garantili muadil THINKPAD laptop şarj aleti

THINKPAD laptop şarj aleti satışımız 2 yıl birebir değişim garantilidir. Adaptörünüzde bir kırık olmadığı sürece arızalı THINKPAD laptop adaptörünüzü birebir değiştiriyoruz.

THINKPAD laptop şarj aleti , dizüstü bilgisayarlarımızın enerji depolama birimi olan bataryayı doldurmak ve devrelerin ihtiyacı olan enerjiyi sağlamak amacıyla şebeke elektriğini cihazın kabul edeceği şekilde küçülten adaptörlere laptop şarj aleti ismini veriyoruz.

THINKPAD  Laptop Şarj Aleti
THINKPAD 1S0319A24LR0PRGM Laptop Şarj Aleti

THINKPAD şarj adaptörü ısınma sorunu

Çalışan cihaz sıcaktır, eğer soğuksa ölmüş olabilir. Elektronik cihazların çalışırken ısınmaları olağan bir durumdur. Fakat cihazınız elle tutamayacak kadar ısınıyorsa bu bir sorundur. Ve bu sorun laptop şarj aletinizden olabileceği gibi THINKPAD bilgisayarınızdan da kaynaklanıyor olabilir. İlk önlem bilgisayarınızı kullanmadığınız zamanlar adaptörünüzü prizde bırakmamak olmalıdır, buna dikkat edinki sizin görmediğiniz anda tehlike doğuracak bir durum olursa müdahale edemezsiniz.
Bilgisayarınızı ve adaptörünüzü bir teknik servise götürmek en doğrusu olacaktır.

THINKPAD şarj kablosu koptu

Yeni bir THINKPAD şarj aleti almanızı öneririz. Onarım yetkisiz kişiler tarafından yapılırsa bilgisayarınıza zarar verebilir veya yaşam alanınız için tehlike oluşturabilir.
Doğrusu yeni bir THINKPAD laptop şarj adaptörü satın almanız olur.

THINKPAD laptop kablosu satan yerler

THINKPAD 1S0319A24LR0PRGM şarj aleti fiyatı ve stok bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

THINKPAD 1S0319A24LR0PRGM şarj aleti ümraniye

THINKPAD 1S0319A24LR0PRGM laptop şarj aletini ümraniye bilgisayar servisimizden deneyerek satın alabilirsiniz.

THINKPAD şarj aleti bozuldu

Bazen THINKPAD şarj aletinizin sadece prize giden AC kısmı zarar görmüş olabiliyor. Bu sebeple şarj aletini servisimize getirerek adaptör mü yoksa sadece prize takılan kısım mı arızalı tespit edip minimum maliyetle hizmet alabilirsiniz. Kablo kısmı sorunlu ise komple adaptör almak anlamsız olur.

THINKPAD şarj aleti tamiri

THINKPAD 1S0319A24LR0PRGM şarj aleti tamiri yapmıyoruz sadece satış yapıyoruz. Laptop şarj aleti tamirinin çok sağlıklı bir işlem olmayacağını düşünüyoruz.

THINKPAD laptop kablosu

Bazı kullanıcılarımız THINKPAD laptop adaptörü veya THINKPAD laptop şarj aleti terimleri yerine laptop kablosu sorabiliyor. THINKPAD laptop kablosu fiyatı bizden alabilirsiniz.