ZED AIR ULTRA Laptop Şarj aleti

Laptop Şarj Aleti  Zed  Aır Ultra
Laptop Şarj Aleti Zed Aır Ultra

ZED AIR ULTRA laptop şarj aleti fiyatı için 0533 704 45 43 hemen whatsapp üzerinden görüşebiliriz.
02164814950
02164815481

Garantili muadil ZED laptop şarj aleti

ZED laptop şarj aleti satışımız 2 yıl birebir değişim garantilidir. Adaptörünüzde bir kırık olmadığı sürece arızalı ZED laptop adaptörünüzü birebir değiştiriyoruz.

ZED laptop şarj aleti , dizüstü bilgisayarlarımızın enerji depolama birimi olan bataryayı doldurmak ve devrelerin ihtiyacı olan enerjiyi sağlamak amacıyla şebeke elektriğini cihazın kabul edeceği şekilde küçülten adaptörlere laptop şarj aleti ismini veriyoruz.

ZED  Laptop Şarj Aleti
ZED AIR ULTRA Laptop Şarj Aleti

ZED şarj adaptörü ısınma sorunu

Çalışan cihaz sıcaktır, eğer soğuksa ölmüş olabilir. Elektronik cihazların çalışırken ısınmaları olağan bir durumdur. Fakat cihazınız elle tutamayacak kadar ısınıyorsa bu bir sorundur. Ve bu sorun laptop şarj aletinizden olabileceği gibi ZED bilgisayarınızdan da kaynaklanıyor olabilir. İlk önlem bilgisayarınızı kullanmadığınız zamanlar adaptörünüzü prizde bırakmamak olmalıdır, buna dikkat edinki sizin görmediğiniz anda tehlike doğuracak bir durum olursa müdahale edemezsiniz.
Bilgisayarınızı ve adaptörünüzü bir teknik servise götürmek en doğrusu olacaktır.

ZED şarj kablosu koptu

Yeni bir ZED şarj aleti almanızı öneririz. Onarım yetkisiz kişiler tarafından yapılırsa bilgisayarınıza zarar verebilir veya yaşam alanınız için tehlike oluşturabilir.
Doğrusu yeni bir ZED laptop şarj adaptörü satın almanız olur.

ZED laptop kablosu satan yerler

ZED AIR ULTRA şarj aleti fiyatı ve stok bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ZED AIR ULTRA şarj aleti ümraniye

ZED AIR ULTRA laptop şarj aletini ümraniye bilgisayar servisimizden deneyerek satın alabilirsiniz.

ZED şarj aleti bozuldu

Bazen ZED şarj aletinizin sadece prize giden AC kısmı zarar görmüş olabiliyor. Bu sebeple şarj aletini servisimize getirerek adaptör mü yoksa sadece prize takılan kısım mı arızalı tespit edip minimum maliyetle hizmet alabilirsiniz. Kablo kısmı sorunlu ise komple adaptör almak anlamsız olur.

ZED şarj aleti tamiri

ZED AIR ULTRA şarj aleti tamiri yapmıyoruz sadece satış yapıyoruz. Laptop şarj aleti tamirinin çok sağlıklı bir işlem olmayacağını düşünüyoruz.

ZED laptop kablosu

Bazı kullanıcılarımız ZED laptop adaptörü veya ZED laptop şarj aleti terimleri yerine laptop kablosu sorabiliyor. ZED laptop kablosu fiyatı bizden alabilirsiniz.