ASUS X55VD Laptop Şarj aleti

Laptop Şarj Aleti  Asus  X55vd
Laptop Şarj Aleti Asus X55vd

ASUS X55VD laptop şarj aleti fiyatı için 0533 704 45 43 hemen whatsapp üzerinden görüşebiliriz.
02164814950
02164815481

Garantili muadil ASUS laptop şarj aleti

ASUS laptop şarj aleti satışımız 2 yıl birebir değişim garantilidir. Adaptörünüzde bir kırık olmadığı sürece arızalı ASUS laptop adaptörünüzü birebir değiştiriyoruz.

ASUS laptop şarj aleti , dizüstü bilgisayarlarımızın enerji depolama birimi olan bataryayı doldurmak ve devrelerin ihtiyacı olan enerjiyi sağlamak amacıyla şebeke elektriğini cihazın kabul edeceği şekilde küçülten adaptörlere laptop şarj aleti ismini veriyoruz.

ASUS  Laptop Şarj Aleti
ASUS X55VD Laptop Şarj Aleti

ASUS şarj adaptörü ısınma sorunu

Çalışan cihaz sıcaktır, eğer soğuksa ölmüş olabilir. Elektronik cihazların çalışırken ısınmaları olağan bir durumdur. Fakat cihazınız elle tutamayacak kadar ısınıyorsa bu bir sorundur. Ve bu sorun laptop şarj aletinizden olabileceği gibi ASUS bilgisayarınızdan da kaynaklanıyor olabilir. İlk önlem bilgisayarınızı kullanmadığınız zamanlar adaptörünüzü prizde bırakmamak olmalıdır, buna dikkat edinki sizin görmediğiniz anda tehlike doğuracak bir durum olursa müdahale edemezsiniz.
Bilgisayarınızı ve adaptörünüzü bir teknik servise götürmek en doğrusu olacaktır.

ASUS şarj kablosu koptu

Yeni bir ASUS şarj aleti almanızı öneririz. Onarım yetkisiz kişiler tarafından yapılırsa bilgisayarınıza zarar verebilir veya yaşam alanınız için tehlike oluşturabilir.
Doğrusu yeni bir ASUS laptop şarj adaptörü satın almanız olur.

ASUS laptop kablosu satan yerler

ASUS X55VD şarj aleti fiyatı ve stok bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ASUS X55VD şarj aleti ümraniye

ASUS X55VD laptop şarj aletini ümraniye bilgisayar servisimizden deneyerek satın alabilirsiniz.

ASUS şarj aleti bozuldu

Bazen ASUS şarj aletinizin sadece prize giden AC kısmı zarar görmüş olabiliyor. Bu sebeple şarj aletini servisimize getirerek adaptör mü yoksa sadece prize takılan kısım mı arızalı tespit edip minimum maliyetle hizmet alabilirsiniz. Kablo kısmı sorunlu ise komple adaptör almak anlamsız olur.

ASUS şarj aleti tamiri

ASUS X55VD şarj aleti tamiri yapmıyoruz sadece satış yapıyoruz. Laptop şarj aleti tamirinin çok sağlıklı bir işlem olmayacağını düşünüyoruz.

ASUS laptop kablosu

Bazı kullanıcılarımız ASUS laptop adaptörü veya ASUS laptop şarj aleti terimleri yerine laptop kablosu sorabiliyor. ASUS laptop kablosu fiyatı bizden alabilirsiniz.