DELL INSPIRON N4050 Laptop Şarj aleti

Laptop Şarj Aleti  Dell  Inspıron N4050
Laptop Şarj Aleti Dell Inspıron N4050

DELL INSPIRON N4050 laptop şarj aleti fiyatı için 0533 704 45 43 hemen whatsapp üzerinden görüşebiliriz.
02164814950
02164815481

Garantili muadil DELL laptop şarj aleti

DELL laptop şarj aleti satışımız 2 yıl birebir değişim garantilidir. Adaptörünüzde bir kırık olmadığı sürece arızalı DELL laptop adaptörünüzü birebir değiştiriyoruz.

DELL laptop şarj aleti , dizüstü bilgisayarlarımızın enerji depolama birimi olan bataryayı doldurmak ve devrelerin ihtiyacı olan enerjiyi sağlamak amacıyla şebeke elektriğini cihazın kabul edeceği şekilde küçülten adaptörlere laptop şarj aleti ismini veriyoruz.

DELL  Laptop Şarj Aleti
DELL INSPIRON N4050 Laptop Şarj Aleti

DELL şarj adaptörü ısınma sorunu

Çalışan cihaz sıcaktır, eğer soğuksa ölmüş olabilir. Elektronik cihazların çalışırken ısınmaları olağan bir durumdur. Fakat cihazınız elle tutamayacak kadar ısınıyorsa bu bir sorundur. Ve bu sorun laptop şarj aletinizden olabileceği gibi DELL bilgisayarınızdan da kaynaklanıyor olabilir. İlk önlem bilgisayarınızı kullanmadığınız zamanlar adaptörünüzü prizde bırakmamak olmalıdır, buna dikkat edinki sizin görmediğiniz anda tehlike doğuracak bir durum olursa müdahale edemezsiniz.
Bilgisayarınızı ve adaptörünüzü bir teknik servise götürmek en doğrusu olacaktır.

DELL şarj kablosu koptu

Yeni bir DELL şarj aleti almanızı öneririz. Onarım yetkisiz kişiler tarafından yapılırsa bilgisayarınıza zarar verebilir veya yaşam alanınız için tehlike oluşturabilir.
Doğrusu yeni bir DELL laptop şarj adaptörü satın almanız olur.

DELL laptop kablosu satan yerler

DELL INSPIRON N4050 şarj aleti fiyatı ve stok bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

DELL INSPIRON N4050 şarj aleti ümraniye

DELL INSPIRON N4050 laptop şarj aletini ümraniye bilgisayar servisimizden deneyerek satın alabilirsiniz.

DELL şarj aleti bozuldu

Bazen DELL şarj aletinizin sadece prize giden AC kısmı zarar görmüş olabiliyor. Bu sebeple şarj aletini servisimize getirerek adaptör mü yoksa sadece prize takılan kısım mı arızalı tespit edip minimum maliyetle hizmet alabilirsiniz. Kablo kısmı sorunlu ise komple adaptör almak anlamsız olur.

DELL şarj aleti tamiri

DELL INSPIRON N4050 şarj aleti tamiri yapmıyoruz sadece satış yapıyoruz. Laptop şarj aleti tamirinin çok sağlıklı bir işlem olmayacağını düşünüyoruz.

DELL laptop kablosu

Bazı kullanıcılarımız DELL laptop adaptörü veya DELL laptop şarj aleti terimleri yerine laptop kablosu sorabiliyor. DELL laptop kablosu fiyatı bizden alabilirsiniz.