HP 14-BP007NT Laptop Şarj aleti

eeeee
subtitle

HP 14-BP007NT laptop şarj aleti fiyatı için 0533 704 45 43 hemen whatsapp üzerinden görüşebiliriz.
02164814950
02164815481

Garantili muadil HP laptop şarj aleti

HP laptop şarj aleti satışımız 2 yıl birebir değişim garantilidir. Adaptörünüzde bir kırık olmadığı sürece arızalı HP laptop adaptörünüzü birebir değiştiriyoruz.

HP laptop şarj aleti , dizüstü bilgisayarlarımızın enerji depolama birimi olan bataryayı doldurmak ve devrelerin ihtiyacı olan enerjiyi sağlamak amacıyla şebeke elektriğini cihazın kabul edeceği şekilde küçülten adaptörlere laptop şarj aleti ismini veriyoruz.

HP  Laptop Şarj Aleti
HP 14-BP007NT Laptop Şarj Aleti

HP şarj adaptörü ısınma sorunu

Çalışan cihaz sıcaktır, eğer soğuksa ölmüş olabilir. Elektronik cihazların çalışırken ısınmaları olağan bir durumdur. Fakat cihazınız elle tutamayacak kadar ısınıyorsa bu bir sorundur. Ve bu sorun laptop şarj aletinizden olabileceği gibi HP bilgisayarınızdan da kaynaklanıyor olabilir. İlk önlem bilgisayarınızı kullanmadığınız zamanlar adaptörünüzü prizde bırakmamak olmalıdır, buna dikkat edinki sizin görmediğiniz anda tehlike doğuracak bir durum olursa müdahale edemezsiniz.
Bilgisayarınızı ve adaptörünüzü bir teknik servise götürmek en doğrusu olacaktır.

HP şarj kablosu koptu

Yeni bir HP şarj aleti almanızı öneririz. Onarım yetkisiz kişiler tarafından yapılırsa bilgisayarınıza zarar verebilir veya yaşam alanınız için tehlike oluşturabilir.
Doğrusu yeni bir HP laptop şarj adaptörü satın almanız olur.

HP laptop kablosu satan yerler

HP 14-BP007NT şarj aleti fiyatı ve stok bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

HP 14-BP007NT şarj aleti ümraniye

HP 14-BP007NT laptop şarj aletini ümraniye bilgisayar servisimizden deneyerek satın alabilirsiniz.

HP şarj aleti bozuldu

Bazen HP şarj aletinizin sadece prize giden AC kısmı zarar görmüş olabiliyor. Bu sebeple şarj aletini servisimize getirerek adaptör mü yoksa sadece prize takılan kısım mı arızalı tespit edip minimum maliyetle hizmet alabilirsiniz. Kablo kısmı sorunlu ise komple adaptör almak anlamsız olur.

HP şarj aleti tamiri

HP 14-BP007NT şarj aleti tamiri yapmıyoruz sadece satış yapıyoruz. Laptop şarj aleti tamirinin çok sağlıklı bir işlem olmayacağını düşünüyoruz.

HP laptop kablosu

Bazı kullanıcılarımız HP laptop adaptörü veya HP laptop şarj aleti terimleri yerine laptop kablosu sorabiliyor. HP laptop kablosu fiyatı bizden alabilirsiniz.